كنزو بت كنزو بت

مجله ي بازي هاي انلاين

مربيگري در ورزش كودكان

كنزو بت

اطمينان حاصل كنيد كه تيم شما تجهيزات مناسبي دارد. در شروع هر فصل ، با مدير تجهيزات ليگ خود مشورت كنيد. بازيكنان شما احتمالاً دستكش و خفاش هاي خود را به همراه خواهند آورد. آنها همچنين ممكن است محافظ هاي مخصوص محافظ خود ، محافظ هاي دهان و ساير تجهيزات ايمني را تهيه كنند. اين ليگ احتمالاً كلاه ايمني و توپ بيس بال را فراهم خواهد كرد.علاوه بر اين ، به طور مستقيم يا از طريق ايميل با والدين مشورت كنيد تا به آنها كمك كند در صورت لزوم انواع چمدان مناسب را براي فرزندان خود انتخاب كنند.اگر عاشق ورزش هستيد ، مربيگري در يك تيم مي تواند يك روش سرگرم كننده و با ارزش باشد. مربيگري از كار داوطلبانه با كودكان گرفته تا افراد حرفه اي در بالاترين سطح اين ورزش ، به شخصي با عشق به بازي و كار با افراد در سنين مختلف احتياج دارد. به سطح ورزشي كه مي خواهيد مربيگري كنيد ، فكر كنيد و با اين پيشنهادات اولين قدم ها را در مسير مربيگري خود برداريد.

 روش1مربيگري در ورزش كودكانتصويري با عنوان مربي مديريت خشم گام 91با ليگي كه مي خواهيد در آن مربيگري كنيد تماس بگيريد. چه فوتبال ، بسكتبال ، بيس بال ، يا برخي ديگر از ورزش هاي كودكان ، شما بايد توسط ليگ كنترل شويد. مربيان بايد قادر به گذراندن بررسي سوابق ، مصاحبه با دولت باشند و مايل باشند كه دولت در مورد شرايط و علاقه شما با ديگران مصاحبه كند.به حمل و نقل مطمئني نياز داريد تا مطمئن شويد به بازي ها مي رويد.شما بايد مقداري دانش اوليه در مورد اين ورزش و قوانين آن داشته باشيد.با دقت فكر كنيد كه آيا مي خواهيد فرزندان خود را مربي كنيد ، يا اينكه بهتر است در موقعيت اقتدار فرزنداني كه نمي شناسيد باشيد.تصويري با عنوان كاهش درد شليك براي كودكان مرحله 92با بچه ها خوب باشيد اگر با كودكان راحت نيستيد ، اين وظيفه شما نيست. اما اگر عاشق كار با بچه ها هستيد و ورزش را دوست داريد ، اين مي تواند موقعيت شگفت انگيزي براي شما باشد. رابطه با كودكان حتي از هر نوع دانش ورزشي يا مربيگري مهمتر است.بتوانيد به خوبي با كودكان ارتباط برقرار كنيد - لازم است كه آنها را تحت كنترل درآوريد و آنها را هدايت كنيد.صبور باش. كودكان اغلب به تمرين و توضيحات زيادي نياز دارند تا به جايي برسند كه بتوانند به اندازه كافي يك ورزش را انجام دهند. آماده باشيد كه چيزها را بارها و بارها توضيح دهيد.شوخ طبعي داشته باشيد. هر چيزي كه كودكان را درگير كند ، به توانايي انعطاف پذيري و يافتن شوخ طبعي در يك موقعيت نياز دارد. بچه ها همچنين تمايل دارند به شوخي و شوخ طبعي پاسخ خوبي دهند.


برچسب:
امتیاز:
 
بازدید: <~PostViwe~>
+ نوشته شده: 1399/9/6 ساعت: 10 توسط:kenzobt2 :

نحوه ساخت زمين بسكتبال

كنزو بت

اگر نمي خواهيد يك زمين بسكتبال دائمي نصب كنيد ، مي توانيد كاشي هاي قابل استفاده مجدد را به صورت آنلاين تهيه كنيد كه مي توانيد آنها را روي يك سطح هموار قرار دهيد تا يك زمين بسكتبال را شبيه سازي كنيد. [4]تصويري با عنوان ساخت يك زمين بسكتبال مرحله 0033يك لايه ماسه فشرده 4 (10 سانتي متر) اضافه كنيد. براي كل بارگاه به حدود 80 تن سنگ ريزه (73 تن) شن نياز داريد. شن را در سوراخ ريخته و با استفاده از چنگك آن را به طور مساوي پخش كنيد. [5] از يك گوشه سوراخ شروع كنيد و به سمت مخالف برويد. همانطور كه سنگ ريزه بيشتري اضافه مي كنيد ، براي فشرده سازي شن به ارتفاع 4 اينچ (10 سانتي متر) از دستكاري دست استفاده كنيد تا دال شما داراي پايه محكمي باشد. [6]شن به تراز كردن سطح زمين كمك مي كند و باعث مي شود آب از زير دال شما تخليه شود ، بنابراين احتمال آسيب ديدن آن كمتر است.تصويري با عنوان ساخت يك زمين بسكتبال مرحله 0044محل را با تخته هاي 2 در 4 ((5.1 سانتي متر × 10.2 سانتي متر) قاب كنيد. تخته هاي 2 در 4 × (5.1 سانتي متر × 10.2 سانتي متر) را به اندازه كافي تهيه كنيد تا محيط سوراخ را كاملاً محاصره كنيد. ممكن است لازم باشد چند تا از آنها را با اره برش دهيد تا جا شود. تخته ها را در امتداد لبه هاي سوراخ قرار دهيد تا قسمت بالاي آنها با زمين تراز شود. همه تخته ها را با هم ميخ بزنيد تا يك قاب جعبه شكل ايجاد كنيد. [7]براي يك دادگاه با اندازه مقررات ، شما به تخته هايي با طول تركيبي 288 فوت (88 متر) نياز داريد.بررسي كنيد كه قسمت بالاي قاب تراز باشد تا بتن آن را به طور يكنواخت پر كند و از بالاي سرها سرريز نكند.تصويري با عنوان ساخت يك زمين بسكتبال مرحله 0055شبكه اي از ميلگرد فولادي 2 اينچ (5.1 سانتي متر) بالاي ماسه درست كنيد. ميلگرد تكيه گاه هاي فلزي است كه بتن را براي جلوگيري از ترك خوردگي يا آسيب ديدن تقويت مي كند. مي توانيد ميلگردي را خريداري كنيد كه قبلاً به صورت شبكه اي مونتاژ شده باشد يا مي توانيد طول هاي فردي را بدست آوريد. اولين كشش ميلگرد را 2 فوت (24 اينچ) از يكي از گوشه ها قرار دهيد تا موازي با قسمت كوتاه زمين باشد. [8] ميلگرد را تا سمت ديگر ديگر گسترش دهيد. قرار دادن ميلگردهاي بيشتر در امتداد ضلع طولاني هر 2 فوت (61 سانتي متر) ادامه دهيد. سپس ، ميلگرد را از يك سمت كوتاه به طرف ديگر شروع كنيد تا الگوي شبكه اي ايجاد كند. در زير تقاطع ها در شبكه تكيه گاه هاي فلزي يا صندلي هايي قرار دهيد تا ميلگرد از ماسه بلند شود. [9]مي توانيد در فروشگاه هاي لوازم ساختماني ميلگرد تهيه كنيد.


برچسب:
امتیاز:
 
بازدید: <~PostViwe~>
+ نوشته شده: 1399/9/5 ساعت: 08 توسط:kenzobt2 :

نحوه تعمير توپ فوتبال

كنزو بت

آيا مي خواهيد توپ فوتبال مورد علاقه خود را پس از آسيب ديدن تعمير كنيد؟ اين مقاله به شما نشان مي دهد كه چگونه با استفاده از چند منبع استاندارد كار را انجام دهيد. فقط با كمي وقت و تلاش ، توپ فوتبال شما به عنوان جديد خوب خواهد شد!

 مراحلتصويري با عنوان Materiale.png1ابزار لازم را تهيه كنيد. ابزار مورد نياز شما عبارتند از:يك پيچ گوشتي تخت كوچكقيچي نوك گردسوزن منحنينخ پلي استر (نوع گوترمن)نوع چسب سبك Bostikتكه و بتونه براي تعمير دوچرخه (كيت تعمير لوله)سوزن و نخ به راحتي در هر فروشگاه ديگر (فروشگاه هاي لوازم خياطي) موجود است در حالي كه كيت هاي تعمير بتونه و محفظه هوا را مي توان در هر فروشگاه سخت افزاري يافت.تصويري با عنوان عكس 02.png2با برش نخ درز از طرف مخالف شير تورم ، فلاسك را باز كنيد. براي اين كار ، پيچ گوشتي براي بلند كردن نخ دوخت مفيد است تا بدون آسيب رساندن به لبه توپ ، آن را قطع كند.تصويري با عنوان عكس 03.png3فقط سيم را ببريد و به رولپلاك توپ آسيب نرساند. با دقت كار كنيد سوراخ ها نبايد آسيب ببينند تا بعداً روند كاملاً خوبي ايجاد شود.4لوله داخلي را كمي تخليه كنيد. به طور كلي توسط يك نخ پلي استر پوشيده شده است كه كمي به آن چسبيده است. براي كار روي آن بايد آن را برداريد ، لازم است تا آنجا كه ممكن است آنرا تخليه كنيد تا از دهانه اي كه ايجاد كرده ايد عبور كند.تصويري با عنوان عكس 04.png5لوله داخلي را خارج كنيد. لوله داخلي به بلوك سوپاپ چسبانده شده و براي استخراج آن لازم است كمي از قدرت استفاده شود.تصويري با عنوان عكس 05.pngتصويري با عنوان عكس 06.png6سوراخ را پيدا كنيد. لوله را باد كرده و در صورت لزوم آن را در ظرف آب غوطه ور كنيد تا سوراخ آن قرار گيرد. پوشش خارجي را دقيقاً بالاي سوراخ بلند كرده و با استفاده از قيچي در معرض ديد قرار دهيد.7با استفاده از كيت تعمير ، لوله داخلي را تعمير كنيد. سطح لوله داخلي را با تيغه رنده مخصوص يا كاغذ ساينده موجود در كيت خراشيده ، سپس بتونه كيت را روي سوراخ پخش كنيد ، چند دقيقه صبر كنيد و قطعه آماده شده را بچسبانيد ، براي چند دقيقه فشار همگن اعمال كنيد. همچنين مي توان با كمك گيره فشار متوسطي را براي حدود 30 دقيقه روي قطعه اعمال شده حفظ كرد. در صورت امكان ، 12 ساعت قبل از تورم لوله صبر كنيد تا مهر و موم كامل بررسي شود ، سپس پوشش بيروني را تغيير مكان دهيد و آن را با بتونه بستيك ثابت كنيد.تصويري با عنوان عكس 07.pngتصويري با عنوان عكس 08.png8لوله داخلي را به پوشش بالون در دريچه تورم بچسبانيد. براي اين كار از Bostik استفاده كنيد و حداقل 12 ساعت صبر كنيد تا چسب ثابت شود. به شما اين امكان را مي دهد كه لوله داخلي را بدون جدا شدن دو درون بالون (قسمت بيروني توپ) قرار دهيد.شيرآلات را فقط روي هم بچسبانيد. قسمت ديگري از لوله داخلي را به روي جلد نچسبانيد زيرا ممكن است هنوز نياز به انجام تنظيماتي داشته باشيد.


برچسب:
امتیاز:
 
بازدید: <~PostViwe~>
+ نوشته شده: 1399/9/4 ساعت: 07 توسط:kenzobt2 :

چگونه از تيم مورد علاقه تان حمايت كنيد

كنزو بت

در چند بازي فوتبال شركت كنيد. تا زماني كه بازي آنها را به صورت زنده مشاهده نكرده ايد ، واقعاً نبايد متعهد به حمايت از تيم شويد. ديدن حضور يك تيم به صورت حضوري حس بهتري به شما مي دهد كه آيا در آينده از حمايت از آنها راحت خواهيد بود يا نه. حضور در يك بازي واقعي در محدود كردن گزينه هاي شما بسيار مهم است. در نظر گرفتن:حضور در يك بازي به شما حس فرهنگ هواداري خاص آن تيم را مي دهد. خواهيد ديد كه هواداران چگونه درب عقب مي كشند ، چگونه رفتار مي كنند و درك مي كنيد كه آيا مناسب هستيد يا نه.حضور در يك بازي خانگي براي يك تيم احتمالي به شما حس فضاي ورزشگاه آنها را مي دهد. آهنگ هايي را كه آنها پخش مي كنند و گوينده را خواهيد شنيد. شما همچنين نمايش نيمه وقت را خواهيد ديد ، گروه را مي شنويد و تشويق كنندگان را مي بينيد.سعي كنيد به جاي صندلي در قسمت خون دماغ ، صندلي هاي خوب تهيه كنيد. به اين ترتيب شما به مرحله عمل نزديكتر خواهيد شد و مي توانيد نحوه تعامل بازيكنان و كادر مربيگري در حاشيه را ببينيد.تصويري با عنوان يك تيم فوتبال مورد علاقه را انتخاب كنيد مرحله 113براي شروع روند محدود كردن گزينه هاي خود ، آمار تيم را مرور كنيد. اگر تاكنون تكاليف خود را انجام داده ايد ، ايده مناسبي در مورد معني آماري (برد ، باخت ، برخورد با فشار زياد و موارد ديگر) خواهيد داشت. ليست خود را برداريد و آمار تيم هاي موجود در آن را جستجو كنيد. اين آمار ممكن است با شما صحبت كند و ممكن است به شما ايده بدهد كه چه كسي را حمايت كنيد و چه كسي را پشتيباني نكنيد. [10]تصويري با عنوان انتخاب يك تيم فوتبال مورد علاقه مرحله 124از عجله در اين روند خودداري كنيد. از آنجايي كه سعي مي كنيد تيم مورد علاقه خود را براي طولاني مدت انتخاب كنيد ، عجله نكنيد. قبل از تصميم گيري يك يا دو ماه يا شايد حتي كل فصل فوتبال را كنار بگذاريد. شما مي خواهيد همه تيم هايي را كه منصفانه در نظر گرفته ايد مرور كنيد و به خودتان وقت دهيد تا بسياري از عوامل را در نظر بگيريد.


برچسب:
امتیاز:
 
بازدید: <~PostViwe~>
+ نوشته شده: 1399/9/1 ساعت: 19 توسط:kenzobt2 :

قيمت هاي متفاوت دوچرخه

كنزو بت

1درمورد بودجه تصميم بگيريد. درمورد اينكه چه مقدار پول بايد خرج كنيد در ذهن خود تصور واضحي داشته باشيد. قيمت دوچرخه كوهستان از 200 دلار تا 10 هزار دلار به بالا است. اگر در دوچرخه سواري كوهستاني تازه كار هستيد ، بودجه خود را كمتر كنيد تا زماني كه تخصص كسب كنيد تا دقيقاً بدانيد كه چه مي خواهيد. با كمتر از 1000 دلار مي توانيد دوچرخه كوهستان مناسبي تهيه كنيد. [8]اگر هنگام خريد دوچرخه خود مقدار كمتري هزينه كنيد ، هزينه نگهداري شما را افزايش مي دهد. بنابراين ، هميشه خريد يك دوچرخه با كيفيت بهتر از يك دوچرخه ارزان است.فراموش نكنيد كه بالاي يك دوچرخه ، ممكن است اقلام ديگري مانند كلاه ايمني ، دستكش و قطعات يدكي را نيز بخواهيد.فاكتور با شارژ نگهداري حدود 100 دلار در سال است تا بتوانيد تنظيم كنيد.دوچرخه اي پيدا كنيد كه مطابق با معيارهاي شما باشد. در اينترنت يا كاتالوگ ها تحقيق كنيد تا دوچرخه اي را پيدا كنيد كه مطابق با نيازهاي شما باشد. انجمن هاي آنلاين دوچرخه سواري همچنين حاوي اطلاعات ارزشمند زيادي هستند (pinkbike.com/forum يا forums.mtbr.com را امتحان كنيد). براي انتخاب 4-5 موتور ، دوچرخه را محدود كنيد و آنها را در گوگل بخوانيد تا نظرات را بخوانيد.براي جستجوي آنلاين ، مي توانيد در Amazon ، REI يا Craigslist شهر خود براي دوچرخه هاي دست دوم جستجو كنيد.آمازون اكنون به قطب خريد وسايل آنلاين تبديل شده است. طيف گسترده اي از مدل ها از مارك هاي مختلف وجود دارد كه آن هم با نرخ مقرون به صرفه.قبل از خريد يك محصول بصورت آنلاين مطمئن شويد كه بررسي ها را انجام داده ايد. همه بررسي ها را بخوانيد. اگر بيشتر نظرات به نظر يكسان يا روزهاي مرور مشابه هستند ، احتمال جعلي بودن بررسي وجود دارد.شما همچنين مي توانيد به فروشگاه دوچرخه محلي خود برويد تا ببينيد چه چيزي دارند.تصويري با عنوان خريد دوچرخه كوهستان مرحله 103نمايندگي فروش دوچرخه مورد نظر خود را پيدا كنيد. وقتي دوچرخه اي انتخاب كرديد ، به نمايندگي هايي كه آن را ذخيره مي كنند نگاه كنيد. سعي كنيد يك فروشگاه دوچرخه يا فروشگاه لوازم ورزشي در منطقه خود پيدا كنيد كه دوچرخه شما را بفروشد. شما مي خواهيد بهترين قيمت را پيدا كنيد ، در حالي كه همچنين مي خواهيد ببينيد كه آيا اين نمايندگي خدمات و قطعات يدكي را براي شما فراهم مي كند.


برچسب:
امتیاز:
 
بازدید: <~PostViwe~>
+ نوشته شده: 1399/8/18 ساعت: 04 توسط:kenzobt2 :

نحوه آموزش دوچرخه سواري به بزرگسالان

كنزو بت

بسياري از مردم فكر مي كنند اگر از كودكي دوچرخه سواري ياد نگرفته باشند ، هرگز چنين نخواهند كرد. خوشبختانه ، چنين نيست و آموزش دوچرخه سواري به يك بزرگسال لزوماً كار پيچيده يا نااميدكننده اي نيست! آنچه شما نياز داريد يك فضاي باز ، يك دوچرخه كار و يك دانش آموز آماده است. صبور و دلگرم باشيد ، و تمام وقت را كه به موتورسوار نياز دارد تا هنگام يادگيري دوچرخه سواري احساس راحتي و اعتماد به نفس كنند ، به او اختصاص دهيد.

 قسمت1با خيال راحت سوار شويدتصويري با عنوان آموزش بزرگسالان براي دوچرخه سواري مرحله 11برنامه ريزي كنيد تا در چندين جلسه 30-60 دقيقه اي به موتورسوار آموزش دهيد. اگرچه برخي از افراد ممكن است دوچرخه سواري را در يك جلسه ياد بگيرند ، اما اين امر براي همه صدق نمي كند. طول جلسه ايده آل به دانش آموز و توانايي هاي او بستگي دارد ، اما جلسات 30-60 دقيقه اي را هدف قرار دهيد. بهتر است جلسه را پس از پيشرفتي به پايان برسانيد. منتظر نمانيد تا سوار خسته يا نااميد شود ، در غير اين صورت ممكن است دلسرد شوند. [1]تصويري با عنوان آموزش بزرگسالان براي دوچرخه سواري مرحله 22اطمينان حاصل كنيد كه دوچرخه به درستي كار مي كند. ساييدگي لاستيك ها را بررسي كرده و در صورت لزوم آنها را با هوا پر كنيد. زين و فرمان بايد ايمن باشد و شما بايد زنجيره دوچرخه را روغن بزنيد. اطمينان حاصل كنيد كه هر دو اهرم ترمز به درستي كار مي كنند و هيچ شكافي در قاب وجود ندارد. [2]تصويري با عنوان آموزش بزرگسالان براي دوچرخه سواري مرحله 33منطقه اي علفي يا آسفالته با كمي شيب انتخاب كنيد. چمن كوتاه مي تواند محل فرود نرم را در صورت سقوط فراهم كند. گرچه چمن بلند اصطكاك زيادي ايجاد كرده و ركاب زدن دوچرخه را دشوارتر مي كند. اگر راكب ترجيح مي دهد ، مي توانيد در عوض از سطح آسفالته شروع كنيد. اطمينان حاصل كنيد كه ناحيه اي كه انتخاب مي كنيد داراي شيب كمي باشد تا سواركاران بتوانند هواپيماي سرنشين را تمرين دهند. در صورت امكان ، مسيري با پيچ هاي ملايم را نيز انتخاب كنيد. [3]


برچسب:
امتیاز:
 
بازدید: <~PostViwe~>
+ نوشته شده: 1399/8/16 ساعت: 22 توسط:kenzobt2 :

ورزش دوچرخه سواري

كنزو بت

قيمت مدل هاي مقرون به صرفه از 100 تا 900 دلار است.مدل هاي ميان رده از 1000 تا 2000 دلار متغير هستند.دوچرخه هاي سطح بالا از 3000 تا 5000 دلار قيمت دارند. [2]تصويري با عنوان Ride a Fat Bike Step 33سوار آزمايشي مارك هاي مختلف دوچرخه چربي شويد. اگر در نزديكي خود يك فروشگاه دوچرخه داريد ، مي توانيد دوچرخه هاي مختلف چربي را آزمايش كنيد و مشخص كنيد كدام مارك ها بهترين نياز شما را دارند. به صورت آنلاين مغازه هاي دوچرخه سواري را در منطقه خود جستجو كنيد و به آنها زنگ بزنيد تا ببينيد آيا دوچرخه هاي چربي دارند كه مي توانيد امتحان كنيد. وزن و وزن هر دوچرخه متفاوت است ، بنابراين قبل از تصميم نهايي تصميم بگيريد كه كدام يك را دوست داريد.دوچرخه هاي معمولي مبتدي شامل توده Mongoose ، Gravity Deadeye Monster و Framed Minnesota هستند. [3]دوچرخه هاي ميان رده شامل Norco Bigfoot ، On-One Fun Fatty و Surly Pugsley هستند. [4]دوچرخه هاي سطح بالا شامل Sarma Shaman و Salsa Bucksaw هستند.
قسمت2دوچرخه چربي خود را بشناسيدتصويري با عنوان Ride a Fat Bike Step 41فشار باد لاستيك خود را تنظيم كنيد. فشار دوچرخه هاي چربي معمولاً 8-10 PSI است. PSI پايين اجازه مي دهد تا لاستيك ها مقداري ضربه را جذب كنند و سطح لاستيك هاي شما را به زمين افزايش مي دهد. همين امر باعث برتري دوچرخه هاي چاق هنگام سوار شدن بر زمين هاي پر دست انداز است.لاستيك هاي خود را بيش از حد با هوا پر نكنيد.اگر متوجه شديد فشار باد لاستيك زياد است ، قبل از سوار شدن مقداري از فشار لاستيك خود را رها كنيد. [5]تصويري با عنوان Ride a Fat Bike Step 52هنگام چرخش دوچرخه را تكيه دهيد. پايين بمانيد و برجستگي هايي را كه پشت سر مي گذاريد جذب كنيد. پاي خارجي خود را در حالت آرام رها كرده و زانوي داخلي خود را به سمت راس پيچ بچرخانيد در حالي كه دسته فرمان را به جهتي كه مي خواهيد بچرخانيد تبديل كنيد. هنگام چرخش ، با لنگ زدن به فرمان دوچرخه را خم كنيد. قبل از امتحان كردن روي تپه يا مسير ، با چرخش سريع روي زمين صاف تمرين كنيد. [6]


برچسب:
امتیاز:
 
بازدید: <~PostViwe~>
+ نوشته شده: 1399/8/16 ساعت: 20 توسط:kenzobt2 :

كاهش وزن با طناب زني

كنزو بت

پرش هاي كنار هم انجام دهيد. طناب پرش را در موقعيت صحيح نگه داريد. در حالي كه طناب خود را مي چرخانيد ، چند اينچ به سمت چپ خود بپريد. در هنگام چرخاندن طناب ، چند اينچ به سمت راست خود بپريد. هنگامي كه از اين طرف به آن طرف مي پريد ، وارد يك ريتم شويد. [10]10 جهش پهلو به پهلو يا به همان اندازه كه مي توانيد در يك دقيقه انجام دهيد ، تمرين كنيد.تصويري با عنوان طناب پرش براي كاهش وزن مرحله 82پرش هاي جايگزين پا را تمرين كنيد. به جاي اينكه همزمان با هر دو پا بپريد ، پاهايتان را جاي خود قرار دهيد ، انگار كه در جاي خود مي دويد. زانوها را به سمت جلو بلند كرده و سعي كنيد كمي بالاتر از 1 اينچ از زمين بپريد. هنگام فرود ، روي گوي پاهاي خود بمانيد. [11]10 پرش متناوب پا يا به همان اندازه كه مي توانيد در يك دقيقه انجام دهيد ، انجام دهيد.تصويري با عنوان طناب پرش براي كاهش وزن مرحله 93پرشهاي ليفت تك پا را امتحان كنيد. فقط با پريدن روي پاي راست خود شروع كنيد. به آرامي روي گلوله هاي پاي خود فرود بياييد. سپس ، فقط به پاي چپ خود بپريد. به آرامي فرود بياييد. هنگام پريدن شانه ها را به عقب و قسمت بالايي بدن را صاف نگه داريد. [12]به انجام پرشهاي ليفت يك پا ، در پنج طرف خود ادامه دهيد. يا هر كاري كه مي توانيد در يك دقيقه انجام دهيد.تصويري با عنوان طناب پرش براي كاهش وزن مرحله 10415 دقيقه طناب زدن را انجام دهيد. هنگامي كه احساس كرديد با اين تغييرات راحت هستيد ، سعي كنيد همه آنها را در يك جهش قرار دهيد


برچسب:
امتیاز:
 
بازدید: <~PostViwe~>
+ نوشته شده: 1399/8/15 ساعت: 05 توسط:kenzobt2 :

چگونه ترفند كارت پرش را انجام دهيم

كنزو بت

با پريدن يك كارت بازي از روي عرشه و برگشتن به دست خود ، به دوستان خود ثابت كنيد كه قدرت تلكينتيك دارند. هنگامي كه كارت را معامله مي كنيد ، دوباره به دست شما باز مي گردد. البته ، راز واقعي بسيار كمتر هيجان انگيز است ، اما به هر حال اين فقط براي جادوگران واقعي است. اگر به درستي انجام شود ، هيچ كس نمي تواند تفاوت بين "توانايي هاي جادويي" شما و مهارت نرم دستي شما را تشخيص دهد.

 مراحل

1يك عرشه كارت و سطح نرم و پرانرژي دريافت كنيد. اين ترفند روي ميز سخت كار نخواهد كرد. به ميز نياز داريد ، زيرا بايد تا حدودي به عنوان تخته فنر كار كند تا كارت به عقب برگردد.

2كارت را نزديك گوشه بالا سمت راست نگه داريد ، انگشت اشاره را در گوشه و انگشت شست را در پشت كارت قرار دهيد. كارتها را مثل حالت طبيعي معامله نكنيد.اگر دست چپ هستيد ، مي توانيد تمام جهات فوق را معكوس كرده و عرشه را در سمت چپ نگه داريد.

3كارت را "معامله" كنيد تا صورت رو به جلوي شما باشد و گوشه سمت چپ پايين كارت روي ميز باشد. شما در اصل كارت را به فرد مقابل نشان مي دهيد ، اما از آنجا كه شما واقعاً سر و كار نداريد ، مسئله خاصي نيست. شما مي خواهيد كارت را "ايستاده" معامله كنيد.

4پايين و پايين كارت را فشار دهيد و گوشه سمت چپ كارت را لمس كنيد و ميز را لمس كنيد. فقط اين گوشه بايد لمس شود. از انگشت اشاره خود فشار دهيد (در گوشه بالا سمت راست) تا كارت را از خود دور كنيد. با فشار دادن ، كارت خم مي شود و قطعه كارت روي ميز شروع به لغزش مي كند.


برچسب:
امتیاز:
 
بازدید: <~PostViwe~>
+ نوشته شده: 1399/8/14 ساعت: 06 توسط:kenzobt2 :

خودتان را با حركات كليدي در كشتي آشنا كنيد

كنزو بت

اگر در دبيرستان هستيد ، پيوستن به تيم كشتي ممكن است منطقي باشد ، اما ورزش به طور كلي به تهويه و كنترل بدن كمك مي كند.برخي از تمرينات تمرينات قدرتي كه بايد در نظر گرفت عبارتند از: چانه زدن غوطه ور شدن فر دو سر چنگ زدن به دست مچ رول فر پا اكستنشن پا چمباتمه زدن پرس هاي پا؛ شانه بالا انداختن شانه ها و پرس گردن 4 طرفه. [2]برخي از تمرينات قلبي را بايد در نظر گرفت: 10 x 400 متر فاصله زماني اجرا مي شود. 30 دقيقه آهسته ريكاوري ؛ [3] و ساير فعاليت هاي قلبي مانند شنا و دوچرخه سواري.سخت تمرين كنيد ، اما براي بهبودي وقت بگذاريد. اين زماني است كه عضلات شما (از جمله سيستم قلبي عروقي) بهبود مي يابند و در اين روند قويتر مي شوند.تصويري با عنوان Perform Pro Wrestling Moves مرحله 33خطرات را بشناسيد. تماشاي دقيق كشتي گيران حرفه اي بايد ايده بهتري از جزئيات پيچيده و زمان دقيق لازم براي انجام موفقيت آميز حتي مانورهاي كشتي به ظاهر ساده به شما ارائه دهد. شما مي خواهيد حركاتي را كه مشاهده كرده ايد افراد مثبت را انجام دهيد ، شايد در مورد دوست خود در حياط خانه شروع كنيد ، اما آنها را امتحان نكنيد تا زماني كه به درستي آموزش ديده باشيد.تمرين ، آمادگي و تمرين انجام حركات كشتي را ايمن تر مي كند ، اما حتي افراد حرفه اي نيز مي توانند هنگام تلاش براي آنها نتيجه غم انگيزي را رقم بزنند. [4]
قسمت2ورود به حلقه تمرينتصويري با عنوان Perform Pro Wrestling Moves مرحله 41به مدرسه كشتي برويد. اگر در منطقه خود چيزي نمي دانيد ، براي كمك در يافتن يكي از آنها با كميسيون ورزش ايالتي خود تماس بگيريد. [5]به دنبال مدرسه اي با سابقه آموزش م effectiveثر و ايمن باشيد. در اينجا نمونه اي وجود دارد كه شروع آن مكالمه با كشتي گيران در يك نمايش محلي ممكن است نتيجه بدهد.


برچسب:
امتیاز:
 
بازدید: <~PostViwe~>
+ نوشته شده: 1399/8/12 ساعت: 20 توسط:kenzobt2 :

چگونه بازي پينت بال را شروع كنيم

كنزو بت


پينت بال يك ورزش جنگي اعتياد آور است. اگر مي خواهيد ياد بگيريد كه راه راه خود را در زمينه رنگ آميزي بدست آوريد ، مي توانيد بدانيد كه به چه دنده اي نياز خواهيد داشت و چگونه مهارت هاي لازم را براي اولين بار بازي كردن در يك بازيكن خوب ايجاد كنيد. چند نكته براي كمك به منحني يادگيري انتخاب كنيد و از همان ابتدا سرگرم شويد.

 قسمت1گرفتن دنده مناسبتصويري با عنوان شروع به بازي پينت بال گام 11يك اسلحه پينت بال انتخاب كنيد. مهمترين تجهيزات بديهي است تفنگ پينت بال است. هنگام شروع كار ، چيزي نسبتاً ارزان ، همه كاره و سبك انتخاب كنيد ، بنابراين مي توانيد تجربه اي كسب كرده و متوجه شويد كه بعداً مي خواهيد دنده خود را ارتقا دهيد يا خير.اسلحه هاي سفارشي Tippmann 98 يا Brass Eagle Strikers سبك ، كارآمد و به طور كلي كار با آن براي مبتديان آسان است. شما همچنين مي خواهيد يك قيف 200 گرم مهمات تهيه كنيد.بازيكنان باتجربه از اسلحه هاي مختلفي براي بازي به سبك "وودزبال" يا "تورني" استفاده مي كنند ، بنابراين گاهي اوقات بهترين شرط اين است كه به يك زمين مسابقه برويد و برخي از تجهيزات را اجاره كنيد تا سبك هاي مختلف را امتحان كنيد و ببينيد قبل از خريد چيزي كه دوست داريد ، چه چيزي را دوست داريد.تصويري با عنوان شروع به بازي پينت بال گام 22يك مخزن پيشرانه مناسب انتخاب كنيد. براي تأمين انرژي اسلحه هاي پينت بال ، از كمپرس CO2 ، هوا و نيترو استفاده مي شود. مخازن CO2 معمولاً براي اولين بار پخش مي شود ، زيرا خريد و پر كردن آنها بسيار راحت تر است.با تجربه تر شدن ، ممكن است بخواهيد در يك مخزن هوا سرمايه گذاري كنيد كه حساس به دما نيست. اين مزيت سرعت و فاصله ثابت در عكسهاي شما را دارد.تصويري با عنوان شروع به بازي پينت بال گام 33تجهيزات ايمني مناسب تهيه كنيد. زره بخريد. هر مركز پينت بال زره مي فروشد يا مي دهد. اطمينان حاصل كنيد كه تا مي توانيد بازي ايمن داشته باشيد. محافظت از چشم و صورت براي ايمني پينت بال ضروري است. زره پوشهاي ديگر اغلب مورد استفاده قرار مي گيرند ، هرچند كه هرچه بيشتر بازي كنيد مي تواند تا حدي ناراحت كننده و غيرضروري باشد. شات پينت بال معمولاً كبودي با اندازه متوسط ​​و يك جوش كوچك ايجاد مي كند


برچسب:
امتیاز:
 
بازدید: <~PostViwe~>
+ نوشته شده: 1399/8/8 ساعت: 20 توسط:kenzobt2 :

چگونه چوب گلف را در دست بگيرم

كنزو بت

هنگامي كه احساس ناراحتي در صورتي / انگشتي همپوشاني داريد ، اغلب مي توانيد بگوييد كه چسب شما خيلي تنگ است. اگر اين احساس را داريد ، بايد باشگاه خود را آرام كنيد.تصويري با عنوان Grip a Golf Club Step 73گرفتن دست راست خود را كامل كنيد. انگشتان دست راست شما اكنون مي توانند به گريپ اضافه شوند. آنها بايد محكم در اطراف چوب شما حلقه بزنند تا انگشتان شما يكي پس از ديگري مرتب شوند و هيچ فاصله اي بين آنها نباشد. [9]تصويري با عنوان Grip a Golf Club Step 84هر دو انگشت شست را روي شافت قرار دهيد. دقيقاً مانند چسبيدن به هم تداخل دارند ، انگشتان شست شما بايد يك راستا باشد تا شافت چوب را دنبال كند. گير نهايي شما بايد داراي دو دست باشد كه چوب را به عنوان يك واحد واحد بهم پيوسته نگه دارند.چماق را در دست چپ خود بگيريد. سر باشگاه خود را روي زمين قرار دهيد. دقيقاً مانند چنگ زدن به چوب هاي استاندارد ، ابتدا بايد چوب گلف را در دست چپ خود بگيريد. كف دست چپ بايد رو به بالا باشد و چسب آن بايد روي كف شما قرار بگيرد. انتهاي دسته باشگاه بايد با پاشنه دست شما به طور مساوي پايان يابد.گرفتن بيس بال مخصوصاً درصورتي كه گير همپوشاني يا بهم پيوسته را ناراحت كننده بدانيد توصيه مي شود.گرفتن بيس بال اغلب به كودكان ، افراد مسن و زنان توصيه مي شود تا اهرم فشار بيشتري در اين نوسانات داشته باشند. با اين حال ، اين گرفتن مي تواند باعث اشكال در فرم شود ، مانند ورق زدن در انتهاي حركت نزولي. [11]تصويري با عنوان Grip a Golf Club مرحله 10


برچسب:
امتیاز:
 
بازدید: <~PostViwe~>
+ نوشته شده: 1399/8/7 ساعت: 19 توسط:kenzobt2 :

آماده شدن براي يك بازي فوتبال شب قبل

كنزو بت

آنچه در يك مقطع از فصل يا مقابل يك تيم كارساز است ، هميشه در زمان ديگر يا در مقابل حريفان مختلف جواب نمي دهد. براي تغيير در استراتژي گوش دهيد.تصويري با عنوان آماده شدن براي يك بازي فوتبال مرحله 33در تمام طول هفته سخت تمرين كنيد. اگر در طول تمرين تمام تلاش خود را نگذاشته باشيد ، نمي توانيد انتظار داشته باشيد بهترين عملكرد را در روز بازي داشته باشيد. بدون اينكه حركات خود را انجام دهيد ، تمرينات را حفاري كنيد ، و متوجه شويد كه هر يك از تمرينات مربوط به آماده سازي شما براي موقعيت هاي واقعي درون بازي است.به خود فشار بياوريد تا فقط در فرم باقي نماند.روابط ميداني را با هم تيمي ها ايجاد كنيد تا در صورت اهميت ، كار شما با يكديگر بهتر شود.
روش2آماده شدن براي يك بازي فوتبال شب قبلتصويري با عنوان آماده شدن براي يك بازي فوتبال مرحله 41چند ساعت قبل از خواب يك وعده غذايي سالم بخوريد. يك وعده غذايي متعادل از هر سه عنصر درشت مغذي (كربوهيدرات ها ، چربي ها و پروتئين ها) در نسبت هاي متناسب با بدن و سبك زندگي افراد تشكيل شده است. [6] با اين حال ، بسياري از مربيان توصيه مي كنند يك وعده غذايي كه بيشتر در كربوهيدرات ها متمركز است شب قبل از فعاليت شديد يا ورزش براي اطمينان از انرژي پايدار در روز بعد استفاده كنيد. [7]در حالي كه تحقيقات اخير از اثر "بارگذاري كربو" (عمل "بارگيري روي كربوهيدراتهاي پيچيده در روزهاي قبل از رويدادهاي استقامتي) س questionsال مي كند ، ببينيد چه چيزي براي شما مفيد است. [8]


برچسب:
امتیاز:
 
بازدید: <~PostViwe~>
+ نوشته شده: 1399/7/30 ساعت: 12 توسط:kenzobt2 :

آموزش حفاري توپ بولينگ

كنزو بت

به صورت متناوب ، مي توانيد دهانه خود را با استفاده از قطب نما يا كوليس اندازه گيري كنيد ، انگشتان را كنار هم نگه داريد و انگشت شست را بيرون نگه داريد و سپس اندازه گيري خود را تقريباً 1/8 اينچ كاهش دهيد (يا 1/4 براي گرفتن انگشت).براي تعيين عمق سوراخ هاي بدون گلوله اندازه گيري ، فاصله لبه دهانه خود را تا انتهاي انگشتان كه به سوراخ ها وارد مي شوند اندازه بگيريد.تصويري با عنوان Drill a Bowling Ball مرحله 44اندازه گيري هاي خود را ثبت كنيد. اندازه گيري عمق انگشت خود و فاصله بين سوراخ ها را براي مرجع هنگام حفاري يادداشت كنيد.تصويري با عنوان Drill a Bowling Ball مرحله 55در مورد يك زاويه تصميم بگيريد. داشتن يك زاويه متناسب با دست شما براي راحتي و عملكرد بسيار مهم است. به عنوان مثال ، اگر سوراخ ها به سمت جلو قرار داشته باشند ، هنگام آزاد شدن ، توپ بيشتر بلند مي شود زيرا انگشتان شما تا آخرين لحظه در داخل آن باقي مي مانند.اين تصميمي است كه بايد براساس آنچه براي شما راحت است و همچنين نقاط ضعف و قوت فردي به عنوان يك توپ گير ، اتخاذ كنيد.قسمت2حفاري توپتصويري با عنوان Drill a Bowling Ball مرحله 61توپ را در جاي خود محكم بگيريد. توپ را درون يك گيره محكم قرار دهيد تا از حركات آن در حين حفاري اطمينان حاصل كنيد.اگر توپ در حين حفر حركت كند ، ممكن است سوراخ ها ناهموار خارج شوند ، استفاده از توپ راحت يا كنترل آن دشوار باشد.


برچسب:
امتیاز:
 
بازدید: <~PostViwe~>
+ نوشته شده: 1399/7/27 ساعت: 17 توسط:kenzobt2 :

آموزش حفاري توپ بولينگ

كنزو بت

به صورت متناوب ، مي توانيد دهانه خود را با استفاده از قطب نما يا كوليس اندازه گيري كنيد ، انگشتان را كنار هم نگه داريد و انگشت شست را بيرون نگه داريد و سپس اندازه گيري خود را تقريباً 1/8 اينچ كاهش دهيد (يا 1/4 براي گرفتن انگشت).براي تعيين عمق سوراخ هاي بدون گلوله اندازه گيري ، فاصله لبه دهانه خود را تا انتهاي انگشتان كه به سوراخ ها وارد مي شوند اندازه بگيريد.تصويري با عنوان Drill a Bowling Ball مرحله 44اندازه گيري هاي خود را ثبت كنيد. اندازه گيري عمق انگشت خود و فاصله بين سوراخ ها را براي مرجع هنگام حفاري يادداشت كنيد.تصويري با عنوان Drill a Bowling Ball مرحله 55در مورد يك زاويه تصميم بگيريد. داشتن يك زاويه متناسب با دست شما براي راحتي و عملكرد بسيار مهم است. به عنوان مثال ، اگر سوراخ ها به سمت جلو قرار داشته باشند ، هنگام آزاد شدن ، توپ بيشتر بلند مي شود زيرا انگشتان شما تا آخرين لحظه در داخل آن باقي مي مانند.اين تصميمي است كه بايد براساس آنچه براي شما راحت است و همچنين نقاط ضعف و قوت فردي به عنوان يك توپ گير ، اتخاذ كنيد.قسمت2حفاري توپتصويري با عنوان Drill a Bowling Ball مرحله 61توپ را در جاي خود محكم بگيريد. توپ را درون يك گيره محكم قرار دهيد تا از حركات آن در حين حفاري اطمينان حاصل كنيد.اگر توپ در حين حفر حركت كند ، ممكن است سوراخ ها ناهموار خارج شوند ، استفاده از توپ راحت يا كنترل آن دشوار باشد.


برچسب:
امتیاز:
 
بازدید: <~PostViwe~>
+ نوشته شده: 1399/7/27 ساعت: 17 توسط:kenzobt2 :

آموزش حفاري توپ بولينگ

كنزو بت

به صورت متناوب ، مي توانيد دهانه خود را با استفاده از قطب نما يا كوليس اندازه گيري كنيد ، انگشتان را كنار هم نگه داريد و انگشت شست را بيرون نگه داريد و سپس اندازه گيري خود را تقريباً 1/8 اينچ كاهش دهيد (يا 1/4 براي گرفتن انگشت).براي تعيين عمق سوراخ هاي بدون گلوله اندازه گيري ، فاصله لبه دهانه خود را تا انتهاي انگشتان كه به سوراخ ها وارد مي شوند اندازه بگيريد.تصويري با عنوان Drill a Bowling Ball مرحله 44اندازه گيري هاي خود را ثبت كنيد. اندازه گيري عمق انگشت خود و فاصله بين سوراخ ها را براي مرجع هنگام حفاري يادداشت كنيد.تصويري با عنوان Drill a Bowling Ball مرحله 55در مورد يك زاويه تصميم بگيريد. داشتن يك زاويه متناسب با دست شما براي راحتي و عملكرد بسيار مهم است. به عنوان مثال ، اگر سوراخ ها به سمت جلو قرار داشته باشند ، هنگام آزاد شدن ، توپ بيشتر بلند مي شود زيرا انگشتان شما تا آخرين لحظه در داخل آن باقي مي مانند.اين تصميمي است كه بايد براساس آنچه براي شما راحت است و همچنين نقاط ضعف و قوت فردي به عنوان يك توپ گير ، اتخاذ كنيد.قسمت2حفاري توپتصويري با عنوان Drill a Bowling Ball مرحله 61توپ را در جاي خود محكم بگيريد. توپ را درون يك گيره محكم قرار دهيد تا از حركات آن در حين حفاري اطمينان حاصل كنيد.اگر توپ در حين حفر حركت كند ، ممكن است سوراخ ها ناهموار خارج شوند ، استفاده از توپ راحت يا كنترل آن دشوار باشد.


برچسب:
امتیاز:
 
بازدید: <~PostViwe~>
+ نوشته شده: 1399/7/27 ساعت: 17 توسط:kenzobt2 :

نحوه بازي كردن بازي كريكت

كنزو بت

توپ را در حالي كه طرف صيقلي رو به رو به ضرب بازي يا همان "سمت پاي" آنها باشد نگه داريد. هدف از چرخش بيرون اين است كه ضربه زننده را وادار به ضربه زدن به توپ از بدن خود ، در سمت "خارج" خود كند. از آنجا كه توپ در جهت سمت خشن خود چرخش پيدا مي كند ، توپ را با نيمه خشن رو به طرف خفاش بگيريد. [5]تصويري با عنوان Bowl an Outswinger in Cricket مرحله 73توپ را با انگشت شست خود در امتداد درز پايين بگيريد. انگشتان اشاره و انگشت مياني خود را در امتداد درز بالاي صفحه كمي از يكديگر جدا كنيد. [6]تصويري با عنوان Bowl an Outswinger in Cricket مرحله 84درز را در محل لغزش اول يا دوم خود قرار دهيد. [7] توپ به هر طرف كه درز را هدف قرار دهيد ، چرخش خواهد داشت ، بنابراين با زاويه قرار دادن درز ، دور از بتسمن ، با دماي 15-20 درجه به سمت لغزش ها ، توپ را به جاي اينكه مستقيماً به سمت ضربنده بتونه ، به سمت آنها بفرستد. [8]قسمت3در حال دويدن به كاسهتصويري با عنوان Bowl an Outswinger in Cricket مرحله 91براي دور بعدي خود فاصله زيادي بگذاريد. مسافت بيشتر به شما امكان مي دهد براي تحويل قدرتمند حركت ايجاد كنيد.تصويري با عنوان Bowl an Outswinger in Cricket مرحله 102با هدف خود روبرو شويد. حركت بدن شما به طور ذاتي از جهتي كه سر شما را هدف قرار مي دهد پيروي مي كند. سر خود را ثابت نگه داريد و چشمان خود را به سمت هدف قرار دهيد. [9]تصويري با عنوان Bowl an Outswinger in Cricket مرحله 113دويدن خود را متعادل كنيد. سرعت به تنهايي مي تواند يك كاسه قدرتمند را تحويل دهد ، اما ريتم ثابت نيز به آن كمك مي كند. سرعت خود را ثابت و حركات خود را روان ، متعادل و آرام نگه داريد. [10]تصويري با عنوان Bowl an Outswinger in Cricket مرحله 124قدم هاي خود را همانطور كه نزديك بتسمن هستيد افزايش دهيد. [11] با نزديك شدن به كنده مثل يك ورزشكار مستقيم بدويد. [12]


برچسب:
امتیاز:
 
بازدید: <~PostViwe~>
+ نوشته شده: 1399/7/25 ساعت: 23 توسط:kenzobt2 :

نحوه انجام والي در تنيس

 كنزو بت

پس از پرتاب جك ، از يكي از اعضاي تيم بخواهيد كه گل اول را پرتاب كنند. آنها بايد در دايره بايستند و سعي كنند كه گلدان خود را به جك نزديك كنند و (ترجيحاً) مقابل آن قرار گيرند.تصويري با عنوان Play Petanque مرحله 73از عضوي از تيم دوم بخواهيد در دايره بايستد و يك گلوله پرتاب كند. هدف تيم دوم اين است كهيك والي در تنيس مي تواند بسيار موثر باشد ، به خصوص اگر حريف شما از سرعت پا يا سرعت عالي برخوردار نباشد. يك والي عالي انجام شده مي تواند به راحتي امتياز را بدست آورد و يا يك شوت برنده ايجاد كند.

 مراحلتصويري با عنوان انجام يك والي در تنيس مرحله 11راكت را با گرفتن "هلي كوپتر" بگيريد. آسانترين راه براي يافتن اين چسب اين است كه تصور كنيد تبر در دست داريد و قصد داريد چيزي را با راكت خرد كنيد.تصويري با عنوان انجام يك والي در تنيس مرحله 22همانطور كه توپ به سمت شما اصابت كرد ، گام جدا كنيد و توجه داشته باشيد كه توپ به كدام طرف مي آيد.تصويري با عنوان انجام يك والي در تنيس مرحله 33اگر توپ به سمت جلو شما آمد ، با دست غير مسلط راكت را رها كرده و بازوي خود را دراز كنيد تا توپ با وسط صورت راكت تماس پيدا كند.تصويري با عنوان انجام يك والي در تنيس مرحله 44همانطور كه توپ در حال تماس با راكت است ، با پاي چپ خود را جلو بكشيد (اگر دست چپ باشيد پاي راست)تصويري با عنوان انجام يك والي در تنيس مرحله 55و توپ را از روي خالص توليد نيرو از حركت رو به جلو از پله و سرعت راكت فشار دهيد.تصويري با عنوان انجام يك والي در تنيس مرحله 66اگر توپ به سمت عقب شما مي آيد ، اين كار را تكرار كنيد ، مگر اينكه دو دست عقب داريد ، هر دو دست را روي راكت نگه داريد. اگر يك دست عقب داريد ، هنوز دو دست خود را روي راكت بگذاريد تا قدم جلو بگذاريد ، سپس با دست غير غالب خود راكت را رها كنيد.


برچسب:
امتیاز:
 
بازدید: <~PostViwe~>
+ نوشته شده: 1399/7/23 ساعت: 09 توسط:kenzobt2 :

نحوه اجراي ضربات تبر در Tae Kwon Do

كنزو بت

ضربه تبر يكي از تكنيك هاي امضاي تكواندو است و در صورت اجراي صحيح مي تواند تماشايي باشد. اين ضربه همچنين يك تمرين كششي عالي است.

 مراحلتصويري با عنوان اجراي يك ضربه تبر در Tae Kwon Do مرحله 11از يك حالت محافظتي راحت يا حالت راه رفتن شروع كنيد.تصويري با عنوان اجراي يك ضربه تبر در Tae Kwon Do مرحله 22هدف خود را پيدا كنيد. در واقع شما هدف اصلي چهره بيني حريف خود را داريد. همچنين مي توانيد ناحيه گردن و شانه را هدف بگيريد.تصويري با عنوان اجراي يك ضربه تبر در Tae Kwon Do مرحله 33زانوي خود را تا سطح قفسه سينه بالا بياوريد. بالا آوردن زانوي خود باعث مي شود اين ضربه سريعتر به ارتفاع مورد نظر برسد. اگر در تمام مدت پاي خود را صاف نگه داريد ، انجام اين ضربه هنگام نزديك بودن حريف بسيار دشوارتر مي شود. با ديدن چگونگي اين ضربه بيشتر يك ضربه از راه دور ، شما نمي خواهيد خيلي از حريف خود دور باشيد.تصويري با عنوان اجراي يك ضربه تبر در Tae Kwon Do مرحله 44هنگامي كه به بالاي ضربه خود رسيديد تا آنجا كه مي توانيد آن را به سمت پايين بكشيد. تمام پا را حركت دهيد ، زانو را كمي خم نگه داريد.تصويري با عنوان اجراي يك ضربه تبر در Tae Kwon Do مرحله 55پاي خود را كمي تيز نگه داريد و با پاشنه پا تماس بگيريد. براي ضربه سريعتر اما با قدرت كمتر مي توانيد از گوي پا نيز استفاده كنيد.تصويري با عنوان اجراي يك ضربه تبر در Tae Kwon Do مرحله 66پا در موضع محافظت بگذاريد


برچسب:
امتیاز:
 
بازدید: <~PostViwe~>
+ نوشته شده: 1399/7/22 ساعت: 11 توسط:kenzobt2 :

چگونه اسب زير زين را شروع كنيم

كنزو بت

"شروع اسب زير زين" فقط به معناي آموزش يك اسب براي حمل سوار بر پشت نيست. شروع اسب تحت زين كه به عنوان "شكستن" اسب نيز شناخته مي شود ، شامل آموزش و تهويه مطبوع قبل از سوار شدن است. اسب بايد با وسايلي مانند طنابهاي سربي ، پتوها ، بندها و خود زين راحت باشد. بايد در اطراف افراد و اشيا unf ناآشنا به اندازه كافي بالغ و آرام باشد. هنگامي كه اسب شما آماده است ، سپس مي تواند تمرينات را براي نگه داشتن شما در زين آغاز كند.

 قسمت1آماده سازي اسب خود از طريق آموزش مقدماتيتصويري با عنوان شروع اسب زير زين مرحله 11اطمينان حاصل كنيد كه اسب شما حداقل 2 سال دارد. اسبهاي جوان در اين سن از نظر جسمي بالغ و آماده يادگيري هستند. كارهاي كم ضربه كه در فواصل كوتاه انجام مي شود به اسب هاي جوان كمك مي كند تا مفاصل و عضلات خود را توسعه دهند. اگر تمرين خيلي زود شروع شود ، اسب ها مي توانند با مشكلات جسمي مانند درد مفصل و خار استخوان روبرو شوند. [1]اگر اسب شما از 2 سال سن ندارد ، بهتر است صبر كنيد تا پير شود. براي مشاوره بيشتر با دامپزشك يا مربي صحبت كنيد.اگرچه تربيت اسبهاي جوان تر آسانتر است ، اما اسبهاي بالاي 4 سال و همچنين اسبهاي بزرگتر از 10 سال هنوز مي توانند آموزش ببينند. [2]تصويري با عنوان شروع اسب زير زين مرحله 22با تمرينات سربي به اسب خود گوش دادن را بياموزيد. اسب خود را بر روي هولتر و طناب هدايت كنيد. با طناب مقابل اسب خود راه برويد ، يا در وضعيتي كه "موقعيت شريك" ناميده مي شود نزديك شانه آنها قدم بزنيد. اسب شما ياد مي گيرد كه به فضاي شما احترام بگذارد و سرعت آن را مطابق با فضاي شما تنظيم كند. [3]هر اسب با سرعت متفاوتي ياد مي گيرد. يادگيري يك تمرين جديد مي تواند هفته ها يا ماهها با آموزش تقريباً روزانه و با 30 دقيقه افزايش طول بكشد. [4]تصويري با عنوان شروع اسب زير زين مرحله 33تمريناتي را انجام دهيد تا اسب شما با لمس راحت شود. تمرينات لمسي به اسب كمك مي كند لمس شود و آن را قبول كند. از آنجا كه اسب ها وسايل سواري (تاك) را به صورت و پشت خود مي پوشند ، اين مهم است. اسب خود را با دست ، پارچه يا تكه هاي تكه لمس كنيد تا به اين احساس عادت كند. [5]آراستگي مي تواند پاداشي براي اسب شما باشد ، يا راهي براي پيوند با صاحب يا مربي او باشد. [6]به تدريج با پتوي زين اسب خود را لمس كنيد و در نهايت پتو را به پشت بگذاريد و به آنها كمك مي كند تا به وزن و احساس عادت كنند. [7]
تصويري با عنوان شروع اسب زير زين مرحله 44اسب خود را آموزش دهيد تا از طريق كار دايره اي دستورالعمل ها را دنبال كند. در مركز يك دايره بايستيد. با استفاده از يك طناب سربي كه به هولتر آن متصل است ، اسب خود را با استفاده از دستورات صوتي در اطراف خود هدايت كنيد. اسب شما ياد مي گيرد كه چگونه به سمت چپ حركت كند ، به سمت راست حركت كند و از چپ به راست حركت كند.حلقه كار اسب شما را در دستورات زير آموزش مي دهد و او را براي گوش دادن به دستورات سواركار آماده مي كند. [8]تصويري با عنوان شروع اسب زير زين مرحله 5


برچسب:
امتیاز:
 
بازدید: <~PostViwe~>
+ نوشته شده: 1399/7/21 ساعت: 14 توسط:kenzobt2 :

:: مطالب مشابه